Bozsik labdarúgó program

   OTP Bank Bozsik Intézményi Program utolsó fordulójára 2017. május 18-án került sor. 30 kisdiákkal (I-II-III. korcsoport) utaztunk Mezőberénybe. Az I. és II. korcsoportnak szervezetten grasroots feladatok voltak a délelőtt folyamán, ahol tanulóink nagyon jól érezték magukat. A III. korcsoportos focisták más iskolákkal mérték össze tudásukat, ahol nagyon jól szerepeltek, egy mérkőzés kivételével mindet megnyerték. A részvételért iskolánk a következő felszereléseket kapta: kapuskesztyű, 2 darab egyensúlyozó korong, 3 darab egyensúlyzó párna, létraszett, 2 darab ugrókereszt. Minden résztvevő diák emléklapot, logóval díszített kislabdát és csokit kapott. Az idei különdíjasaink: Gombár Viktor és Varga Tamás, akik nagyon szép üveg plakettet vehettek át Majoros Attilától az OTP Bank Bozsik Intézményi program igazgatójától.

Képek

This entry was posted in Egyéb. Bookmark the permalink.