Jutalomtáborozás a Magas-Tátrában

A szlovákiai Oktatási Minisztérium meghívására, az Országos Szlovák Önkormányzat szervezésében, iskolánkból az idei évben is két tanuló utazhatott el a Magas- Tátrába 2017. július 24-29. között.

A nevelőtestület döntése alapján Gyulai Henrietta jó tanulmányi eredményéért és közösségi munkájáért, Zelenák Liza kiemelkedő tanulmányi eredményéért, példamutató magatartásáért, kiemelkedő szorgalmáért és közösségi munkájáért kapta meg a lehetőséget az utazásra. A szlovák nyelvi kommunikáció fejlesztéséhez, a szlovákiai ismeretek bővítéséhez kiváló lehetőséget nyújtottak az anyanyelvi környezetben eltöltött napok. Szinte minden napra jutott valami érdekesség, látványosság. A háromdimenziós múzeumban kipróbálták a gravitációs szobát, cseppkőbarlangot csodálhattak, megtekintették a lublói várat és egy aquaparkba is ellátogattak.

Tanulóink nagyon jól érezték magukat, hasznos és vidám élményekkel tértek haza.

Köszönjük a táborozási lehetőséget a szervezőknek!

Képek

This entry was posted in Egyéb. Bookmark the permalink.