Kukorica nap

Ebben az évben 2017. szeptember 23-án került megrendezésre a VII. Nemzetközi Kukorica Nap. Iskolánk 24 fő tanulóval nevezett a hagyományőrző betakarító versenyre, melyen sajnos a kedvezőtlen időjárás miatt csak nézőként tudtak részt venni páran. Iskolánk emléklapot kapott a Csabacsűdiek Baráti Köre Hagyományőrző Egyesülettől, melyet Sutyinszky Zoltán, intézményünk igazgatója vett át szeptember 25-én az iskolában. Szintén azon a napon került sor azon rajzok díjazására, amiket a tanulók készítettek a Kukorica Napra. Sok szép munka került ki a gyerekek kezéből. Az Egyesület kis üdítővel és kukorica formájú mézeskaláccsal jutalmazta a tanulókat. Megköszönték a diákok lelkesedését és bizakodnak, hogy jövőre még többen rajzolnak majd erre az alkalomra.

Képek

This entry was posted in Egyéb. Bookmark the permalink.