Reptárban jártak a Csabacsűdi Trefort Ágoston Általános Iskola diákjai

2018. február 28-án, első és harmadik osztályos diákjaink Szolnokra utaztak Hajdú Lászlóné, Zima Éva, Korbely Szilvia tanító nénik és Sutyinszky Zoltán igazgató úr kíséretével. A kirándulás költségeit a Szülők a Csabacsűdi Gyermekekért Egyesület nyertes pályázatából finanszírozták, így a tanulók számára ingyenes volt. Szolnokon a Repülőmúzemot látogatták meg, ahol diákjaink nem csak megnézhették a repülőgépeket, hanem bele is ülhettek némelyikbe. A Hangárépület galériáján egy 4D moziterem várta az érdeklődőket, ahol a gyerekek egy repülőgép üléséhez hasonló székben nézhették végig a filmet és a 4D szemüveg használatával egy ejtőernyős ugráshoz hasonló élményben volt részük. Az egész napos programon nagyon jól érezték magukat a gyerekek.

Délután kicsit fáradtan, de annál szebb, felejthetetlen élményekkel tértek vissza az iskolába.

Bízunk abban, hogy sok ehhez hasonló kirándulást tudunk szervezni diákjaink számára a jövőben is.

Képek:

This entry was posted in Egyéb. Bookmark the permalink.