Szavalóverseny iskolánkban

2017. április 12-én tartották iskolánk tornatermében a helyi szavalóversenyt. 33 alsó tagozatos tanuló készült fel a versenyre. Nagy-Szklenár Zsuzsanna köszöntötte a diákokat, a zsűri tagokat, a megjelent szülőket, nagyszülőket és vendégeket. Bemutatta a zsűri tagjait: Pekárné Bakulya Tündét, a zsűri elnökét, Hruskáné Hajdú Emese és Hornokné Szabó Tímea tanító néniket.

Nagyon szép verseket hallhatott a közönség. A szavalatok után a zsűri félrevonult. Amíg meghozták döntésüket, a gyerekek az udvaron játszottak a jó időt kihasználva. 1., 2. és 3. helyezetteket oklevéllel és könyvvel jutalmazták. A többiek lelkesedésükért emléklapot vehettek át a zsűri elnökétől. A verseny folytatásaként 2017. április 17-én Kondoroson, a területi szavalóversenyen is bizonyíthatnak diákjaink versmondásukkal.

Eredmények:

1.osztály: 1. Litauszki Lara, 2. Birghoffer Kinga, 3. Csapó Szilárd, Somogyi Tamás

2. osztály: 1. Gazsó Laura, 2. Tusjak Eliza, 3. Csillik Mónika, Iványi Bence

3. osztály: 1. Kasnyik Vanda, 2. Szél Vivien, 3. Gulyás Dominika, Patai Dominik

4. osztály: 1. Kársai Flóra, 2. Fejes Alex, 3. Sós Boglárka

Gratulálunk nekik és a továbbiakban is hasonló eredményeket kívánunk!

Képek:

This entry was posted in Egyéb. Bookmark the permalink.