Segíts, ha megteheted!

 

A Baptista Szeretetszolgálat szervezésében az idei évben is elindult a „cipősdoboz” akció.  Iskolánk is csatlakozott ehhez a nemes célú felhíváshoz. Az ajándékokat elsődlegesen gyermekotthonok, nagycsaládos szervezetek, kórházak, fogyatékos gyermekek fejlesztésével foglalkozó iskolák, egyesületek, alapítványok, civil szervezetek kapják. A szervezésben jelentős szerepet vállalt a Szülők közössége.

Büszkék lehetünk iskolánk tanulóira, szüleikre és a nevelőtestületre mivel közel 40 ajándékdoboz gyűlt össze az iskola titkárságán. A felajánlásokat 2018.12.12-én Sutyinszky Zoltán intézményvezető úr személyesen vitte el Békéscsabára, a Békés Megyei Könyvtárba.

Köszönjük a támogatók önzetlen segítségét!

Békés boldog karácsonyt és meghitt ünnepeket kívánunk!

Csabacsűdi Trefort Ágoston Általános Iskola dolgozói

This entry was posted in Egyéb. Bookmark the permalink.