Tudásbajnokság megyei fordulóján jártunk

Április 10-én 14:00 órakor kezdődött a Tudásbajnokság megyei fordulójára. Megyei bázisiskolákban várták a versenyzőket, iskolánkat a Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskolába. Diákjaink matematika és biológia tantárgyakból versenyeztek. A megyei fordulón azok a versenyzők vehettek részt, akik a Tudásbajnokság első 5 levelező fordulójának minden megoldását határidőre visszaküldték. A feladatok hasonló jellegűek és számúak voltak, mint amikkel az egyes levelező fordulókban már találkozhattak a tanulók, a dolgozat megírására 45 perc állt rendelkezésre. A megoldásokat a Tudásbajnokság központjában értékelik, az eredményekről levélben és a honlapjukon is értesülhetünk, illetve a megyei forduló első 3 helyezettje érmet és jutalmat is kap.

This entry was posted in Egyéb. Bookmark the permalink.