Magas-Tátrai jutalomtábor

Szlovákia Oktatási Minisztériuma meghívására az Országos Szlovák Önkormányzat szervezésében iskolánkból az idei évben is két tanuló utazhatott el a Magas-Tátrába egy jutalomtáborba 2019. július 14-19. között.

A nevelőtestület döntése alapján Komár Gergő és Szél Zoltán 6. osztályos tanuló kapta meg a lehetőséget az utazásra. A táborba szlovák nemzetiségi általános iskolák 50 tanulója utazott el négy magyarországi pedagógus kíséretében. A szlovák nyelvi kommunikáció fejlesztéséhez, a szlovákiai ismeretek bővítéséhez kiváló lehetőséget nyújtottak az anyanyelvi környezetben eltöltött napok, a szabadidős foglalkozások (sport, kirándulás stb.).

Tanulóink nagyon jól érezték magukat.

Köszönjük a táborozási lehetőséget a szervezőknek!

 

This entry was posted in Egyéb. Bookmark the permalink.