Papírgyűjtés 2019

A Szülők Közössége és iskolánk papírgyűjtést szervezett 2019. október 25-én. A tanulók ebéd után elmehettek és az összegyűjtött papírt behordhatták az iskolához, a tornaterem előtt elhelyezett konténerbe. A gyerekek felügyeletéről a jelenlévő szülők gondoskodtak, illetve segédkeztek a gyűjtésben, a mérésben és a pakolásban. Az ebből befolyó összeg az osztálypénzeket gyarapítja. Gratulálunk az osztályoknak, hogy ilyen sok papírt sikerült összegyűjteni és köszönjük a környező cégeknek a felajánlásokat. Iskolánk nagy hangsúlyt fektet a környezettudatos nevelésre, környezetvédelmi oktatásra. Fontos célunk, hogy az otthon keletkező hulladékokat szelektíven gyűjtsék, az újrahasznosítható anyagokat felhasználják, illetve a hulladékok mennyiségét hatékonyan csökkentsék.

Képek

This entry was posted in Egyéb. Bookmark the permalink.