Futsal bajnokság

Diákjaink Szarvason Futsal bajnokságon vettek részt 2019.11.13-án és 20-án. Hat iskola képviseltette magát. A négy szarvasi általános iskola, a békésszentandrási Hunyadi János Általános Iskola illetve a Csabacsűdi Trefort Ágoston Általános Iskola.
Az első napon három meccset játszottak a fiúk, ebből egy győzelem és kettő vereség, de a lelkesedés nem hagyott alább, így a második napon a nagyon jó csapatjátéknak köszönhetően mind a két mérkőzésünket győzelemmel zártuk. Így idén sikerült a dobogó harmadik fokára felállnunk és a gyerekek egy bronzéremmel gazdagodtak.
Csapatunk tagjai: Beregszászi Tícián, Bárdos András, Komár Gergő, Medvegy Martin, Kolozsi Zoltán, Szél Zoltán, Fügedi László, Gyulai Róbert, Molnár Tamás, Gulyás Viktor

Ezúton gratulálunk a tanulóinknak és további szép eredményeket kívánunk! 

Képek

This entry was posted in Egyéb. Bookmark the permalink.