Én is dobozoló vagyok! – „Cipősdoboz akció„

A Baptista Szeretetszolgálat idén 16. alkalommal hirdette meg a Cipősdoboz Akciót, amelynek lényege, hogy cipősdobozba csomagolt ajándékkal tehetjük szebbé rászoruló gyerekek karácsonyát.
Iskolánk ismét csatlakozott ehhez a nemes célú felhíváshoz. A dobozokat elsődlegesen gyermekotthonok, nagycsaládos szervezetek, kórházak, fogyatékos gyermekek fejlesztésével foglalkozó iskolák, egyesületek, alapítványok, civil szervezetek kapják.
A szervezésben jelentős szerepet vállalt a Szülők közössége.
Büszkék lehetünk iskolánk tanulóira, szüleikre és a nevelőtestületre, mivel 66 db ajándékdoboz gyűlt össze az iskola aulájában. A tanulók élő láncot alkotva segítették az adományok bepakolását az autóba.
A felajánlásokat 2019.december 12-én Sutyinszky Zoltán intézményvezető úr személyesen vitte el Kondorosra, a Kondorosi Baptista Gyülekezethez, akik elsődlegesen Békés megye területén a rászoruló családoknak fogják eljuttatni a csomagokat.

Köszönjük a támogatók önzetlen segítségét!
„Jó adni, ha kérnek, de jobb kérés nélkül, megértve adni.” Paulo Coelho

Békés boldog karácsonyt és meghitt ünnepeket kívánunk!

Csabacsűdi Trefort Ágoston Általános Iskola dolgozói

Képek

This entry was posted in Egyéb. Bookmark the permalink.