SegítsVelem Karácsonykor! Mert adni jó!

A PontVelem Okos Program és a Máltai Szeretetszolgálat közös szervezésében idén karácsonykor is nagyszabású jótékonysági akciót szervez a GLS futár támogatásával. Az akció keretében a diákok a használt, de még jó állapotú játékaikat ajánlhatják fel rászoruló társaiknak. A MosolyManók jótékonysági akciónak köszönhetően az elmúlt évek során a magyar diákok több mint 26 000 ajándékcsomagot állítottak össze a rászoruló társaik részére.
Iskolánk csatlakozott ehhez a nemes célú felhíváshoz. A dobozokat elsődlegesen rászoruló gyermekek kapják.
Büszkék lehetünk iskolánk tanulóira, szüleikre és a nevelőtestületre, mivel 45 db ajándékdoboz gyűlt össze az iskola aulájában. Az adományok bepakolásához 4. osztályos tanulóink segítségét kértük, akik nagy lelkesedéssel és örömmel szorgoskodtak, így hamar megtelt az autó csomagtartója a csomagokkal. Reméljük, hogy sok gyerek arcára varázsolunk mosolyt.
A felajánlásokat 2020.december 10-én a GLS futárszolgálat vitte el.
Köszönjük a támogatók önzetlen segítségét!

Ha keveset adsz is, ha szívből adod, soknak számít. /Lőrincz L. László/
Békés boldog karácsonyt és meghitt ünnepeket kívánunk!
Csabacsűdi Trefort Ágoston Általános Iskola dolgozói

Képek

This entry was posted in Egyéb. Bookmark the permalink.