Slovenské spievanky a veršovačky – országos verseny 2021. október 13-án Budapesten

A Zväz Slovákov v Maďarsku – Magyarországi Szlovákok Szervezete által rendezett szlovák ének- és szavalóverseny országos döntőjén vettünk részt a Szlovák Intézetben, Budapesten. Az idén a 25. verseny került megrendezésre, az előválogatókból iskolánk a 8. alkalommal jutott tovább. Tehetséges tanulóink évről-évre szép eredményeket érnek el. Ebben a tanévben Szeljak Hanna 4. osztályos tanuló a Domovina nemzetiségi TV műsor szerkesztősége által kiérdemelte a “legkifejezőbb előadásért” járó díjat. Szél Viktória – Folytán Zoé 3. osztályos tanulók ének citera kísérettel előadását „rendkívüli teljesítményre” értékelte a zsűri.

Gratulálunk a kislányoknak és minden versenyzőnek a kitartó felkészülésért és a szép eredményért!

Köszönjük szépen Hruskáné Hajdú Emese felkészítő munkáját!

Képek

This entry was posted in Egyéb. Bookmark the permalink.