Iskolai szavalóverseny

2022. március 26-án tartottuk iskolánk tornatermében a helyi szavalóversenyt, melyre 25 alsó tagozatos tanuló készült fel. Sutyinszky Zoltán intézményvezető úr köszöntötte a diákokat, a zsűri tagokat, a szülőket.
Színvonalas versekkel által ki a tanulóink szüleik, tanítóik, diáktársaik és persze a zsűri tagok elé. A szavalatok után a zsűri félrevonult, hogy meghozzák döntésüket. Az előadások után iskolánk volt diákja, Nagy Dorina Diána ének és dal játéka kápráztatta el a közönséget. 1., 2. és 3. helyezetteket oklevéllel és könyvvel jutalmaztuk. A többiek lelkesedésükért emléklapot vehettek át a zsűri elnökétől.

1.osztály:

I. helyezett: Oncsik Fanni Anna

II. helyezett: Podani Zsanett Anna

III. helyezett: Kisházi Mia, Putnoki Dominik

2. osztály:

I. helyezett: Házi Kinga

II. helyezett: Havran Réka

III. helyezett: Kozák Blanka Natália

3. osztály:

I. helyezett: Tusjak Jázmin

II. helyezett: Szél Viktória

III. helyezett: Szakács Áron Patrik

4. osztály:

I. helyezett: Gombár Hanna

II. helyezett: Kasnyik Anita

III. helyezett: Szeljak Hanna, Litauszki Vanessza Lejla

 

Gratulálunk nekik és a továbbiakban is hasonló eredményeket kívánunk!

Képek

This entry was posted in Egyéb. Bookmark the permalink.