Szentesi Minősítő Táncfesztivál

Intézményünkben évek óta Farkas Boglárka, a SZILVER Alapfokú Művészeti Iskola oktatója tart táncórákat. 2022. március 27-én iskolánk néhány tanulója részt vett a Szentesi Minősítő Táncfesztiválon, Kunszentmártonban a Dani Margit Sportcsarnokban. A versenyen részt vevők közül kiemelkedő teljesítményt nyújtott Kársai Flóra és Tusjak Viktor 8. osztályos tanulók párosa, akik az Ifjúsági Kezdő Standart kategóriában I. és az Ifjúsági Kezdő Latin kategóriában I. helyezést, a Junior II. Középhaladó Standard kategóriában IV. és a Junior II. Középhaladó Latin kategóriában IV. helyezést értek el.
További eredmények:
Bobvos Alexandra és Iványi Bence – Junior I. Kezdő Latin – VI. helyezés
Bobvos Alexandra és Iványi Bence – Junior I. Középhaladó Latin – VII. helyezés
Bobvos Alexandra és Iványi Bence – Junior I. Középhaladó Standard – VI. helyezés
Házi Kinga és Szél Máté – Gyerek I. Kezdő Standard – VII. helyezés
Kívánjuk, hogy tanulóink a mostanihoz hasonló, szép eredményeket érjenek el a jövőben is.

Képek

This entry was posted in Egyéb. Bookmark the permalink.