Nyílt napok az iskolában

A Csabacsűdi Trefort Ágoston Általános Iskola 2022. március 28-án, 29-én és 30-án nyílt napokat tartott. Ilyenkor nem csak a gyerekek figyelnek a pedagógus magyarázó szavaira, hanem a szülőknek is lehetőségük van arra, hogy bekukucskáljanak a tanórákra és megnézzék, hogyan teljesít gyermekük.
A szülők nagy számban látogattak el iskolánkba, ahol betekintést nyerhettek az osztályokban folyó oktatásba és gyermekeik órai munkájába. Az 1. osztályt jóval több szülő képviselte, így a diákok meg tudták mutatni, hogy milyen sok mindent tanultak az első félévben. Természetesen 45 perc alatt nem lehet bemutatni az elmúlt hónapok munkáját, azonban a fejlődés látható volt. Kis tanulóink is örültek a rendhagyó, jó hangulatú óráknak és szüleik jelenlétének. A látogatók ízelítőt kaphattak, hogy hogyan működik az iskolai élet, hogyan telnek gyermekeik mindennapjai és bepillanthatnak gyermekük fejlődésébe, tanulmányaiba is.
Köszönjük a szülőknek az érdeklődést és a pedagógusok lelkiismeretes munkáját.

Képek

This entry was posted in Egyéb. Bookmark the permalink.