Tudásbajnokság – Szeljak Hanna kimagasló teljesítménye

Ebben a tanévben is lehetőségük nyílt tanulóinknak, hogy többféle levelezős versenyen részt vegyenek különböző tantárgyakból. Iskolánkból 10 tanuló döntött a Tudásbajnokság nevű tanulmányi verseny mellett, melyet a Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia szervez minden évben.
Szeljak Hanna 4. osztályos tanuló matematika tantárggyal nevezett be a versenyre. Teljesítménye külön kiemelendő, a fordulókat maximális pontszámmal, végig kimagasló teljesítménnyel sikeresen teljesítette. Hanna 2022. április 07-én online megyei tudásbajnokágon vett részt, ahol I. helyezést ért el, így bekerült az országos versenyre, amit 2022. május 26-29. között fognak megrendezni.

Gratulálunk Hannának! További sok sikert kívánunk neki!

This entry was posted in Egyéb. Bookmark the permalink.