Bozsik Intézményi Programon vettünk részt

Iskolánk ebben a tanévben is részt vesz az OTP Bank Bozsik Intézményi Program Körzeti Gyermeklabdarúgó Tornán. A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) legfontosabb célja az OTP Bank Bozsik-programmal továbbra is az, hogy az edzések és mérkőzések még nagyobb élményt jelentsenek a gyerekeknek. A körzeti tornákon a csapatok 3-5 mérkőzést játszanak.
2022. május 13-án, május 27-én és június 07-én rendezték meg a programot Mezőberényben, ahol több iskola tanulói vettek részt. Intézményünk II., III. és IV. korcsoportos tanulói mérkőzhettek meg a többi csapattal. A körzeti rendezvények lezárásaként, azokat a gyerekeket, akik a Fair Play szellemiségükkel példát mutattak, Fair Play Különdíjjal jutalmazták. Iskolánkból ezt a díjat Várkonyi Viktor kapta meg, illetve Gyulai Róbert is különdíjban részesült, mint „legjobb játékos”. A rendezvényen nem voltak helyezések, a diákok csokit, érmet és emléklapot kaptak jutalomként.
Tanulóink dicséretet érdemelnek a fegyelmezett viselkedésükért és lelkesedésükért!

képek

This entry was posted in Egyéb. Bookmark the permalink.