Idén is futottunk ősszel

Hagyományainkhoz híven ismét megrendezésre került településünkön az őszi futógála. Október 9-én az időjárás is velünk volt, mert a korábbi napokkal ellentétben már nem esett az eső, így a délután folyamán minden tervezett programot megtudtunk tartani. A már megszokott kiskör és nagykör lefutása után sportprogramokkal és baranta bemutatóval kedveskedtek a szervezők diákjainknak a „Jövőt gyermekeinkkel építjük” pályázat keretein belül.

Szeretnénk megköszönni a szervezőknek az igyekezetüket és hogy ismét egy színvonalas közösségépítő programmal vártak mindenkit, valamint a szülőknek, civil szervezeteknek az ennivalót és innivalót amit biztosítottak a résztvevők számára.

Már most nagyon várjuk a soron következő tavaszi rendezvényüket :)

This entry was posted in Egyéb. Bookmark the permalink.