Večerka Csabacsűdön

A Csabacsűdi Szlovák Önkormányzat és a Szlovák Kör közösen szervezte meg 2015. november 14-én a hagyományos Večerka-t. A műsoros estet az Eötvös József Művelődési Házban tartották meg, amelyen iskolánk is részt vett.

A gyülekező és helyfoglalás után a megjelentek köszöntése következett, melyben iskolánk szlovák nyelv és irodalom tantárgyat tanító oktatója volt a szervezők segítségére. Lestyan Katalin a rendezvény teljes ideje alatt az este háziasszonya volt, magyarul és szlovákul is felkonferálta a műsorokat.

Hruskáné Hajdú Emese tanító citerás csoportja is fellépett a rendezvényen, színvonalas népdalcsokorral kedveskedtek a megjelent vendégeknek.

A műsorokat a megvendégelés követte, majd bállal zárult a rendezvény.

Köszönjük szépen a meghívást.

This entry was posted in Egyéb. Bookmark the permalink.