Iskolanyitogató

2018. január 11-én meglátogatták iskolánkat a Hársliget Óvoda Csabacsűd-Örménykút nagycsoportosai. A leendő iskolások Szilvi néni és Erzsike néni első osztályos tanítók kíséretével betekintést nyerhettek az iskolai élet mindennapjaiba. A „Nagyiskolában” beülhettek a számítástechnika terembe, ott a számítógépek használatával ismerkedhettek. A tornateremben labdajátékokkal foglalhatták el magukat. Az 1. osztályos tanulókkal közösen kézügyességüket fejleszthették, mindegyikük egy-egy könyvjelzőt készített, ezt hazavihették. A programon készült pár fotó kinyomtatásra került és azt is elvihették magukkal emlékbe. Az iskolában elfogyasztott tea után visszatértek az óvodába.
Gyorsan elrepült a délelőtt, hiszen mindenki remekül érezte magát.
Nagyon reméljük, hogy szeptemberben újra találkozunk velük itt az iskolában, sok szeretettel várjuk őket diákjaink közé.

Képek

This entry was posted in Egyéb. Bookmark the permalink.