M44-es futóverseny, kerékpáros és görkorcsolya túra

2019. szeptember 14-én került megrendezésre az M44-es gyorsforgalmi út Tiszakürt és Kondoros közötti szakaszán megtartott hivatalos átadás előtti futóverseny, valamint kerékpáros és görkorcsolya túra. Több mint 1300-an álltak rajthoz az egyszeri és megismételhetetlen programon, közel 1000 biciklis, 200 futó és akadt, aki görkorcsolyával szelte lelkesen a kilométereket. A szervezők előzetes felkérésének eleget téve iskolánk 30 tanulója, pedagógusok és néhány szülő a kardosi üzemmérnökségnél biztatta a résztvevőket. A délelőtt jó hangulatban telt, a gyerekek lelkesen szurkoltak, motiválta őket a résztvevők teljesítménye. Tanulóink akkor voltak a leglelkesebbek, amikor tanárukat Nagy Sándornét, valamint ismerőseiket látták elhaladni.

Gratulálunk a távot teljesítőknek!

Képek 

This entry was posted in Egyéb. Bookmark the permalink.