Őszi labdarúgó diákolimpia

Diákjaink lejátszották az összes mérkőzésüket az őszi labdarúgó diákolimpián. Az esős időjárás miatt elhalasztott meccseket a múlt héten tudták pótolni a gyerekek.

Az utolsó forduló nagyszerűen sikerült iskolánknak. A III. korcsoportos focisták a Fő téri Általános Iskola diákjaival csaptak össze és a remek csapatjátéknak köszönhetően 3:2-re győzni tudtak. Fügedi László egy, Gyulai Róbert két gólt szerzett az utolsó meccsen. A IV. korcsoportos tanulók hétfőn a Gál Ferenc Főiskola Szarvasi Gyakorló Általános Iskola ellen léptek pályára, és 4:3-ra le is győzték őket. Csütörtökön a Szlovák Általános Iskola, Óvoda és Diákotthon tanulóival játszottuk az utolsó mérkőzésünket, ami rendkívül szorosra sikerült és igazán sok izgalmat hozott. Az ellenfél csapat megszerezte a vezetést, de az utolsó percekben Bárdos András góljával kiegyenlítettünk. Büntetőrúgásokkal sikerült ezt a mérkőzést is megnyerniük a fiúknak.

Gratulálunk a gyerekeknek! 

Az őszi fordulót jól zártuk, tavasszal folytatódnak tovább a mérkőzések.

Képek

This entry was posted in Egyéb. Bookmark the permalink.