Karácsonyfa díszítés a Csabacsűdi Trefort Ágoston Általános Iskolában

Karácsonyfa, karácsony!
Nincs is szebb a világon!
Csilingel a csengettyű:
„Szép vagy fenyő, gyönyörű!” /Donászy Magda/

Iskolánkban megérkezett a Szülök Közössége által felajánlott 2 db fenyőfa. A kicsiknél és a nagyoknál külön-külön fa került felállításra. Idén a járványügyi helyzetben kialakított eljárásrend megtartása mellett szintén a tanulók díszítették fel a fenyőfákat. A diákok nagyon élvezték a dekorálást, hiszen rengeteg szép dísz közül válogathattak kedvük szerint. A végeredmény mindkét épületben gyönyörű lett és még szebb lesz, ha a Szülők Közössége által felajánlott égősorok is megérkeznek, amik még fényesebbé teszik iskolánkat és mindannyiunk közös karácsonyát.

Köszönjük szépen a szülőknek a felajánlást.

Képek

This entry was posted in Egyéb. Bookmark the permalink.