Tudásbajnokság a Győztesek Versenye

Játékos, néha mókás, és nagyon izgalmas. Ez a Tudásbajnokság. A Tudásbajnokság egy extra tanulmányi verseny, ami a legtöbb sikerélményt nyújtja, és ahol minden általános iskolás megtalálja a kedvére való játékot, kihívást.
Tanulóink évek óta lelkesen vesznek részt a Bendegúz levelező versenyeken. A 2020/2021-es tanévben iskolánk 3 tanulója Szél Viktória, Folytán Zoé Jana, Szakács Áron Patrik matematika tárgyból indult a Bendegúz Tudásbajnokság levelezős, internetes tanulmányi versenyében. A tanulókat Lipták Mariann pedagógus készítette fel.
A verseny fordulóinak feladatait rendszeresen, precízen kidolgozva küldték vissza a szervezőknek, így ennek meg is lett az eredménye. Iskolánk, a Csabacsűdi Trefort Ágoston Általános Iskola az elkötelezett és kiváló tehetséggondozó munkájáért, elismerő címet érdemelt ki, ezért elismerő oklevélben részesült.

Ezúton köszönjük a résztvevők kitartó munkáját illetve a szervezők elismerését!

„A tudást nem lehet ajándékba kapni.” (Osvát Ernő)

elismerő oklevél_tudásbajnokság

This entry was posted in Egyéb. Bookmark the permalink.