Kis Iskolák Sportversenye – „A sportoló nemzedékért”

A verseny 2022. május 09-én került megrendezésre Békéscsabán, ahol iskolánk 20 tanulója képviselte magát. A gyerekek több versenyszámban is indultak. Egyénileg és csapatban is megmérettették magukat. Csapatban eredményt nem értek el, viszont egyénileg a dobogó 3. fokát foglaltuk el kétszer is. Másnap 2022. május 10-én iskolánk 11 tanulója Gyulára utazott labdarúgó tornára. 12 település iskolái vettek részt ezen az eseményen. 4 pályán 4 csoportos körmérkőzésen dőlt el, hogy kik jutnak tovább az országos versenyre. Iskolánk csapata 8. helyezést ért el.
Atlétika verseny eredményei:
III. korcsoport fiú Mizik Benjamin egyéni 3. helyezés
IV. korcsoport lány Lestyan Lara egyéni 3. helyezés
Gratulálunk diákjainknak!

Képek

This entry was posted in Egyéb. Bookmark the permalink.