Célba ért az adomány! Légy Te is jótevő! Adni jó!

Iskolánk, a Csabacsűdi Trefort Ágoston Általános Iskola jótékonysági gyűjtést szervezett a Szarvas Kóbor és Elveszett Kutyáiért Egyesületnek. A gyűjtés 2022. március 01. és május 06. között zajlott. Az akció keretében lehetőség volt minden olyan adományt felajánlani, amik az állatok gondozásához szükségesek. (pl.: kutya konzerveket, játékokat, nyakörveket, pórázokat stb.) Iskolánk tanulóira, szüleikre és a nevelőtestületre nagyon büszkék vagyunk, hiszen rengeteg adomány érkezett. Az iskola aulája hétről-hétre egyre több adománnyal telt meg. Jó volt látni, hogy ennyi ember érdeklődését keltette fel a kezdeményezésünk. Reméljük, hogy a közeljövőben is lesz még alkalmunk hasonló jótékonysági akciót szervezni, hiszen adni és segíteni jó érzés.
A felajánlásokat 2022. május 10-én Sutyinszky Zoltán intézményvezető úr, Bakró Vivien pedagógiai asszisztens és iskolánk 3 tanulója személyesen vitték el a Szarvas Kóbor és Eveszett Kutyáiért Egyesülethez, ahol az ott dolgozók fogadtak minket. Az adományok be- és kipakolásában tanulóink segítettek.

„Amíg meg nem tapasztaltuk, milyen érzés szeretni egy állatot, lelkünk egy része mélyen alszik.” /Anatole France/

Az iskola nevében köszönjük szépen az adományokat.

Képek

This entry was posted in Egyéb. Bookmark the permalink.