Mézes reggeli a Trefortban

Bár iskolánk a Földművelésügyi Minisztérium és az Országos Magyar Méhészeti Egyesület mézes reggeli programjához ugyan nem csatlakozott, mégis próbáltunk kicsit diákjainknak kedveskedni.

November 20-án méz napot tartottunk iskolánkban, amire egy csabacsűdi felajánlótól vegyes virágmézet, a Szülők Közösségétől pedig kenyeret és vajat kaptunk. Az első és második órai szünetekben Pljesovszki tanár úr előadást tartott a mézről és jótékony hatásairól az iskola aulájában, miközben iskolatitkárunk és pedagógiai asszisztensünk mézes kenyeret készített az iskola apraja-nagyjának.
Ezúton szeretnénk megköszönni a közreműködőknek, hogy hozzájárultak a mézes reggelink sikeréhez és segítettek örömet okozni diákjainknak.

Mézeskenyér
This entry was posted in Egyéb. Bookmark the permalink.